Movies
Ratings
396
The NegotiatorRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5