Titles you rated
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
GirlsRated ★ 5.0