Series
Ratings
28
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0