Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Seoul VibeRated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5