Titles you rated
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0