Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0