Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 0.5
FuryRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 1.0