Movies
Ratings
589
A City of SadnessRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Certified CopyRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Color PurpleRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
AmistadRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.5
PickpocketRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
HarakiriRated ★ 5.0
Lancelot of the LakeRated ★ 3.5
Wild at HeartRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 4.0
Richard JewellRated ★ 3.5
Last DaysRated ★ 4.5