Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 4.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0