Series
Ratings
165
Samurai GourmetRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 4.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Missing: The Other SideRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
October FactionRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5