Movies
Ratings
237
Die HardRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0