Titles you rated
WickedRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Lunana: A Yak in the ClassroomRated ★ 4.0
Compartment Number 6Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5