Titles you rated
 BugoniaRated ★ 5.0 BugoniaRated ★ 5.0
 GlassRated ★ 1.0 GlassRated ★ 1.0
 Only Angels Have WingsRated ★ 4.0 Only Angels Have WingsRated ★ 4.0
 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5 Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
- P1HRated ★ 5.0
- Enhypen VR Concert: ImmersionRated ★ 5.0
 Aooni The AnimationRated ★ 3.0 Aooni The AnimationRated ★ 3.0
 Detective Conan, The Letter of ChallengeRated ★ 2.5 Detective Conan, The Letter of ChallengeRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 5.0 KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
 MetropolisRated ★ 3.5 MetropolisRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 2.5 Mickey 17Rated ★ 2.5
 Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0 Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
 DaguerréotypesRated ★ 3.5 DaguerréotypesRated ★ 3.5
 The Delinquent SeasonRated ★ 3.5 The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
 Past LivesRated ★ 3.0 Past LivesRated ★ 3.0
 After YangRated ★ 5.0 After YangRated ★ 5.0
 HappyendRated ★ 2.5 HappyendRated ★ 2.5
 LeonRated ★ 1.5 LeonRated ★ 1.5
 A Wife ConfessesRated ★ 5.0 A Wife ConfessesRated ★ 5.0
 The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 0.5 The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 0.5