Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Warau MatryoshkaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0- Lovely ComplexRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Locked Room MurdersRated ★ 1.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
Daibyoin SenkyoRated ★ 0.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- XG's Three Meals a DayRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0