Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5