Titles you rated
The Way HomeRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Oh BrothersRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 4.0