Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0