Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 1.0
[REC]Rated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The RookieRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0