Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 1.0
Road to BostonRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 1.5
Panic RoomRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0