Movies
Ratings
813
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
HannaRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5