Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0