Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
The SummerRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
MissingRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 1.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5