Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Uncle SamshikRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5