Movies
Ratings
104
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
SennaRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0