Series
Ratings
13
SirensRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0