Movies
Ratings
22
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.0
MinariRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
EscapeRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5