Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0