Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Blue TrailRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Popstar: Never Stop Never StoppingRated ★ 4.0