Movies
Ratings
628
The IncrediblesRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5