Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
BoltRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0