Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0- 무쇠소년단Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0- 무쇠소녀단Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5