Titles you rated
Judy and PunchRated ★ 2.5
Blue VelvetRated ★ 5.0
A Quiet PassionRated ★ 4.0
Eternity and a DayRated ★ 4.5
ManderlayRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
CracksRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 2.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5