Titles you rated
Family TiesRated ★ 5.0
ShameRated ★ 2.0
DelicacyRated ★ 3.0
This Charming GirlRated ★ 3.0
The Break-UpRated ★ 3.0
Tokyo TowerRated ★ 3.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.5
Sliding DoorsRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 3.0
New York, I Love YouRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5