Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 0.5
King KongRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
QuickRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
AquamanRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0