Titles you rated
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0