Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5