Movies
Ratings
462
#AliveRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0