Titles you rated
Bad GuysRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0