Movies
Ratings
34
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0