Movies
Ratings
82
F1: The MovieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 1.5
GravityRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5