Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0