Titles you rated
Fallen AngelsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Good TimeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5