Movies
Ratings
1313
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Six Triple EightRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
The Sum of All FearsRated ★ 3.5
The Water HorseRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Magnum OpusRated ★ 2.0
AlphaRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5