Titles you rated
HellboyRated ★ 4.5
Made in Abyss: Wandering TwilightRated ★ 3.5
Made in Abyss: Journey's DawnRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 5.0
The Adventures of Tyrano BoyRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0