Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0