Series
Ratings
13
AemaRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5