Movies
Ratings
17
BugoniaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5