Movies
Ratings
220
FuryRated ★ 5.0
The ObjectiveRated ★ 4.0
AMERICAN SOLDIERS:A DAY IN IRAQRated ★ 3.0
Behind Enemy Lines II: Axis of EvilRated ★ 5.0- DMZ,非武装地帯Rated ★ 4.0
Saints and Soldiers: Airborne CreedRated ★ 5.0
Saints and SoldiersRated ★ 5.0
ArmadilloRated ★ 4.0
Saving Jessica LynchRated ★ 5.0
Hart's WarRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
White VengeanceRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0