Movies
Ratings
748
The Darkest HourRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.5
MoonfallRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5