Titles you rated
A Bold FamilyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Season of the WitchRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.5
HeadhuntersRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0